در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

بست کمربندی پلاستیکی

14,000 تومان1,300,000 تومان
بست کمربندی نایلونی یا پلاستیکی در بسته های ۱۰۰ عددی نوع دیگر بست کمربندی پلاستیکی یا زیپی که در محیطهای بسته و دور از نور خورشید و اشعه UV استفاده میشوند از پلی آمید 66 یا همان نایلون 6.6 است. این بستها به رنگ سفید و همچنین سایر رنگها تولید میشوند. برای محیطهای باز که در معرض نور خورشید هستند جنس بست کمربندی پلاستیکی از پلی آمید 46  یا همان نایلون 4.6 میباشد تا در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم باشد. همچنین رنگ این بست کمری که در محیط باز استفاده میشود مشکی است.
انتخاب گزینه‌ها

بست کمربندی پلاستیکی

بست کمربندی پلاستیکی نوعی دیگری از مجموعه بست کمربندی و کالایی ارزان، پرکاربرد است که در سایزها و رنگ های مختلف تولید میشود. جنس این محصول از نایلون است و معمولاً یکبار مصرف هستند. رنگ سفید و مشکی آن بیشتر از رنگهای دیگر کاربرد دارد.

این کالا کاربردهای فراوانی دارند که فقط به بستن سیم و کابل محدود نمی شوند. از آنها می توان برای بستن لوله ها، کیسه ها، دسته های ابزار، علامت گذاری، و حتی ساخت کاردستی و مجسمه نیز استفاده کرد.

نکاتی در مورد نگهداری بست کمربندی پلاستیکی

این محصول معمولاً در بسته بندی های ۱۰۰، ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ عددی بفروش میرسد که در مقرون به صرفه بودن آن تاثیر زیادی دارد. ممکن است شما تعدادی از آن را استفاده نمایید و تعدادی دیگر باقی بماند. برای نگهداری از بست های کمربندی باقیمانده در بسته بهتر است نایلون بسته را مجدداً وکیوم نموده و آن را در جای خشک و خنک به دور از نور خورشید نگهداری نمایید.

این امر باعث میشود نایلون بست کمربندی دیرتر شکننده شود و خاصیت ارتجاعی خود را حفظ نماید.

خرید بست کمربندی پلاستیکی

تنوع سایز بست کمربندی پلاستیکی بسیار متنوع میباشد. برای مشاهده همه سایزها و خرید کالا میتوانید روی لینک محصول کلیک کرده و با انتخاب گزینه های طول و عرض، سایز مناسب را خریداری نمایید.