بست کمربندی چیست؟

این نوع یست یا بند کابل نوعی اتصال دهنده است که برای نگه داشتن وسایل در کنار هم استفاده می شود. کاربرد این بستها بیشتر برای بستن تعدادی کابل و سیم در کنار همدیگر است. بند کابل انواع مختلف دارد . در فروشگاه الکتروقبادیان بست پلاستیکی،  استیل روکش دار و بدون روکش موجود میباشد. این بستها بر حسب نوع کاربرد سایزهای مختلفی نیز دارند.

 

در چه مواردی از بست کمربندی استفاده میشود؟

این بستها معمولا کابل ها و سیم ها را کنار هم قرار میدهند، تا ضمن مرتب بودن از آسیب آنها جلوگیری کنند. ولی مصارف دیگری هم میتوانند داشته باشند.

 

سایز یستها چگونه مشخص میشود؟

بست کابل بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود. طول بند کابل از سر گره تا انتها و عرض آن از یک طرف به سمت دیگر روی بدنه گره اندازه گیری می شود. بهترین اندازه رایج 300 میلی متر است که 12 اینچ است، اما اندازه های موجود از 80 میلی متر به 1530 میلی متر می رسد.

بست کمربندی پلاستیکی

بند پلاستیکی کابل برای بستن اقلام هم بکار میرود. نوع استاندارد آن از نایلون درجه ۶.۶ ساخته میشود. آنها مانند تسمه هایی برای مرتب نگه داشتن کابل ها عمل می کنند و در اندازه های مختلف از کوچک تا بزرگ در دسترس هستند.

تقریباً تمام مشکلات شکستگی بند پلاستیکی کابل در کاربردهای خارج از منزل در هوای بسیار سرد یا جاهایی که کابل‌ها برای مدت طولانی در یک انبار سرد نگهداری می‌شوند، رخ می‌دهد. بست پلاستکی در صورتی که تا شود، پاره می شود. هنگامی که گره ها در اطراف سیم یا کابل قرار می گیرند، عملاً در برابر شکنندگی مصون هستند.

این اتصالات پلاستیکی را می توان برای قرار گرفتن در معرض مداوم یا طولانی مدت در دمای بالا تا 121 درجه سانتی گراد تثبیت حرارت کرد. در فرآیند تولید آن همچنین می توان اتصالات تثبیت شده با اشعه ماوراء بنفش را برای استفاده در فضای باز تولید کرد. خرید آنلاین بست کمربندی پلاستیکی

"<yoastmark

 

بست کمربندی استیل ضد زنگ

این بستها از استحکام کششی بسیار بالاتری نسبت به بستهای نایلونی برخوردار هستند. آنها همچنین در برابر آسیب، گرما و اثرات آب و هوا مقاوم تر هستند. با بست های فلزی کابل دوم بدون نیاز به اتصال کابل اضافی نصب میشود. اتصالات کابلی از جنس استنلس استیل  یا استیل ضد زنگ در خودروها یا محیط های صنعتی یا هر کاربرد دیگری که کابل نایلونی در آن کار نمی کند، رایج است.

خرید آنلاین بست کمربندی استیل روکش دار

بست کمربندی استیل روکش دار

بست کمربندی استیل روکش دار

 

بست کمربندی فلزی

خرید آنلاین بست کمربندی فلزی

"<yoastmark